Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
7696
07.09.2012, 20:28
Tragiczne. Ofensywa parktycznei nie istnieje. Defensywa stoi. Możemy grać z naszej ulubionej kontry, nawet teog niepotrafiy porządnie zrobić(a mamy szybkiego Grosickiego i Kubę na skrzydłach). Szkoda gadać 1-2 zasluzone dla Czarnogory.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin