Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7696
Stary 07.09.2012, 20:28
Tragiczne. Ofensywa parktycznei nie istnieje. Defensywa stoi. Możemy grać z naszej ulubionej kontry, nawet teog niepotrafiy porządnie zrobić(a mamy szybkiego Grosickiego i Kubę na skrzydłach). Szkoda gadać 1-2 zasluzone dla Czarnogory.
Odpowiedz cytując