Cytat:
|
Zdziwilibyście się ile moich znajomych zapłaciło te 20 zł ... dla nich kadra jest ważniejsza nawet niż Wisła ...
|
Dla nich wazniejsze od Wisly sa media. Przez media wpadli w pilkoszał i sie podniecaja "polska" reprezentacja. Naogladali sie tych gadek Kurzajewskiego z Torbicka prosto z dachu studia Wedel i glos Kurzajewskiego stał sie ich glosem. Nie liczy sie, ze w 'polskiej' kadrze graja lamusy takie jak Obraniak, ktorzy mowic nie umieja po Polsku, odpady takie jak Benisz, Perkis, Polanski, ktorzy graja tu tylko dlatego bo sie nie dostali do kadr swoich pierwszych (Perkis) i drugich (Polanski, Benisz) ojczyzn. Nie liczy sie, ze Smuda sie s....il swoim wystepem w roli selekcjonera kadry, ze Lato mowil, ze w PZPNie moze robic za darmo, po czym zostajac prezesem podniosl sobie pensje, ze po nie awansie z grupy mial spierdalac ze stanowiska a teraz chce dalej kandydowac. Dla nich sie liczy to, ze "nic sie nie stalo", ze brak awansu zostal wybaczony kopaczom przez rzesze "kibicow", ze Tomaszewski nie ma racji (mowiac prawde) bo zostal ukarany. Wszystko gra, w tv mowili, ze kadra jest cool wiec siedzimy w tym bagnie i kibicujemy bo na pewno te madre glowy, ktore ustalaja trendy sie nie moga mylic. To wszystko to taka moda, dokladnie jak z ubraniami. Ktos tam sobie wymysli, ze modne jest tamto i siamto i stada przyglupow, ktore same nie mysla, nie maja swoich gustow, swiatopogladu ida za tymi co te mode wyznaczaja. A wiadomo, ze mody nie wyznacza pojedyncza osoba czy jakies niszowe media tylko te ktore maja dostep do wszystkich umyslow. Na Wisle mode wylaczyli wiec sie przestala liczyc. Ale kiedys znowu zawalczy o LM i kazdy bedzie chcial byc modny, bedzie chcial wziac udzial w cool wydarzeniu i przyjdzie na mecz z APOELem czy jakims Litexem, o ktorych wczesniej pewnie nawet nie slyszal. Ludzie sa naprawde glupi i daja sie tresowac jak zwierzeta. Niby kazdy ma swoj mozg, mysli, a jak przychodzi co do czego to lykaja te papke medialna jak mlode pelikany