Nie pi.olciież już o tej karze. 5 spotkań trochę za dużo, 3 tak jak wolfy pisze w sam raz, rzadko się z nim zgadzam,ale tym razem pisze ok.
We wrześniu 2010 wykłócałem się z wolfym i innymi znafcami o jakość naszej drużyny, twierdziłem, że spokojnie nasz skład jest WYSTARCZAJĄCY NA MISTRZA (pamiętasz wolfy

) on mnie wyśmiewał i próbował poniżyć , że bez wzmocnień mamy spadek lub max środek tabeli, potem zdobyliśmy mistrza.
Dziś sytuacja jest odmienna nie mamy składu, wtedy było średnio, dziś jest tragicznie, nasi zawodnicy sa na poziomie tych z podbeskidzia, jak zawsze wierzyłem w mistrza, tak na dzień dzisiejszy po meczu z polonia i przeanalizowaniu naszej kadry, stwierdziłem, że NIE MA SZANS NA PODIUM.