Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14434
Stary 07.09.2012, 17:28
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jakbym był prezesem to bym jeszcze do Kirma dorzucił w promocji Jaliensa Maaskantowi.
Kase zaoszczędzoną na kontrakcie Jaliensa dałbym Spasovi Delewowi który jest wolnym zawodnikiem obecnie.
A przypominam, że Valckx za niego dawał 800k i kontrakt tez pewnie niezly szykował.. Także taniej by wyszło niż w planach SV

Kase co dostaną od Groningen za wypozyczenie Kirma przeznaczyłbym na kontrakt dla Brożka Pawła.
Na te kilkanascie meczów w rundzie by wystarczyła taka kadra.
Delev jest gorszy od Maleckiego, liga bulgarska prezentuje zenujaco niski poziom.
Odpowiedz cytując