Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14433
Stary 07.09.2012, 17:22
tofik napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ar...er_140082.html
Młody dobrze zapowiadający się napastnik z Albanii
No i właśnie - powinniśmy monitorować takie ligi, w których stosunkowo tanio można wyciągnąć młodych obiecujących zawodników - jest liga albańska, azerska, ormiańska, gruzińska etc. Tam powinno się skupić poszukiwanie graczy do Wisły, a z czasem osiągniemy pewien pułap, dzięki czemu się rozwiniemy. Tylko potrzeba dyrektora sportowego z krwi i kości, a nie jakiegoś marnego Jacka, który będzie tylko ciął wydatki.

Z każdej ligi powinniśmy wytypować minimum trzech wyróżniających się graczy i próbować któregoś z nich sprowadzić. Ale nie przez menedżerów, tylko poprzez naoczne sprawdzenie wartości zawodnika.

Niestety skauting kosztuje, ale finalnie powinien wychodzić na plus, jeśli tanim kosztem sprowadzimy danego gracza i będzie szansa na odsprzedanie go za cenę minimum 2 razy wyższą...

A graczy można tanio sprowadzić, tylko trzeba mieć po pierwsze - kontakty, kwalifikacje i ambicję oraz samozaparcie w poszukiwaniu talentów.
Odpowiedz cytując