Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19714
Stary 07.09.2012, 17:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z tym hańbieniem koszulki to Ci radzę zejść z wysokiego konia. Nie pamiętam, ale kiedy Pajlić wytarł sobie o nią buty to jak zareagowałeś? Wtedy dla wielu osób było to OK, bo w "emocjach po przegranym meczu".
.
Zachowajmy proporcje (co sam proponujesz) - mimo wszystko istnieje różnica pomiędzy rzuceniem czy nawet nadepnięciem koszulki a nadepnięciem człowieka. Nawet niezależnie od stanu emocjonalnego.

Cytat:
Osobiście liczę, że po odwołaniu kara zostanie zmniejszona. Zachowanie głupie, ale są okoliczności łagodzące: młody, zestresowany chłopak w obcym otoczeniu, dla którego to pewnie jedyna szansa na jakąkolwiek karierę. Nie wytrzymał presji.
W jaki sposób są to okoliczności łagodzące - nie mówimy o 14 latku tylko o dorosłym człowieku, który aspiruje do PROFESJONALNEJ gry w piłkę.

Cytat:
Jak czytam mające tu teraz miejsce moralne wzmożenie, to robi mi się niedobrze. Zachował się jak idiota, ale takie akcje zdarzają się podczas każdego sezonu. W poprzednim jakiś piłkarz ŁKS-u kopnął Kirma po gwizdku. Też dostał piątkę?
Zachowajmy proporcje
A ta reakcja akurat, znając styl twoich wypowiedzi, nic a nic mnie nie dziwi - ale ty przecież "don't care"

Dariook napisał(a):Wyświetl post
.
Postapil zle i poniesie tego konsekwencje ... jednak to nasz pilkarz ,a swoich trzeba bronic kolego!
Jeśli dają taką szansę. Zwróć uwagę, że broniąc idotycznego zachowania stawiasz się w jednym rzędzie z jego idiotyzmem. Takie "dla towarzystwa cygan dał się powiesić"
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 07.09.2012 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując