wolfy napisał(a):

Z tym hańbieniem koszulki to Ci radzę zejść z wysokiego konia. Nie pamiętam, ale kiedy Pajlić wytarł sobie o nią buty to jak zareagowałeś? Wtedy dla wielu osób było to OK, bo w "emocjach po przegranym meczu".
.
|
Zachowajmy proporcje (co sam proponujesz) - mimo wszystko istnieje różnica pomiędzy rzuceniem czy nawet nadepnięciem koszulki a nadepnięciem człowieka. Nawet niezależnie od stanu emocjonalnego.
Cytat:
|
Osobiście liczę, że po odwołaniu kara zostanie zmniejszona. Zachowanie głupie, ale są okoliczności łagodzące: młody, zestresowany chłopak w obcym otoczeniu, dla którego to pewnie jedyna szansa na jakąkolwiek karierę. Nie wytrzymał presji.
|
W jaki sposób są to okoliczności łagodzące - nie mówimy o 14 latku tylko o dorosłym człowieku, który aspiruje do PROFESJONALNEJ gry w piłkę.
Cytat:
Jak czytam mające tu teraz miejsce moralne wzmożenie, to robi mi się niedobrze. Zachował się jak idiota, ale takie akcje zdarzają się podczas każdego sezonu. W poprzednim jakiś piłkarz ŁKS-u kopnął Kirma po gwizdku. Też dostał piątkę?
Zachowajmy proporcje
|
A ta reakcja akurat, znając styl twoich wypowiedzi, nic a nic mnie nie dziwi - ale ty przecież "don't care"
Dariook napisał(a):

.
Postapil zle i poniesie tego konsekwencje ... jednak to nasz pilkarz ,a swoich trzeba bronic kolego!
|
Jeśli dają taką szansę. Zwróć uwagę, że broniąc idotycznego zachowania stawiasz się w jednym rzędzie z jego idiotyzmem. Takie "dla towarzystwa cygan dał się powiesić"