1q2 napisał(a):

|
Za takie symulki powinno być 3 mecze i te bandy marnych aktorzyn(i to nie mówię o naszej lidze ale w ogóle)by się od razu oduczyły ale widać uefie jest na rękę robienie z piłki żenującego cyrku.
|
Tak samo jest z powtórkami video, nie można wprowadzić bo pewne drużyny przestałyby nagle wygrywać i nie dało by się ustawiać meczów pod kątem oglądalności i robienia kasy.
Przecież gdyby FIFA i UEFA chciały, symulowanie już dawno można by ukrócić. Tak samo to żałosne ciąganie za koszulki, jak trzeba to za to faul gwiżdżą.
1q2 napisał(a):

|
A co do naszego chłopaka w złocie - 3, 5..nie wiem - zachował się jak idiota ale przynajmniej widać że był w....iony a nasz kochany plajmejker to jak zwykle uśmiechnięty
|
Ja bym mu dał 3 mecze. Idiotycznie się zachował ale chociaż mu zależało.