Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19708
Stary 07.09.2012, 14:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zachowajmy proporcje.
Proporcje to możesz zachować Ty. Chłopaków z Komisji Ligi mało to obchodzi, bo kary lecą według własnego "widzimisie".

vaazon napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na Teodorczyka, że powinien dostać karę za aktorstwo, a Burliga to co? W meczu z Polonią dwukrotnie upadł w polu karnym przeciwnika jak rażony piorunem...
Ja podałem tylko przykład. Jeżeli widać ewidentną próbe symulki to kara powinna być w każdym przypadku.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 07.09.2012 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując