wolfy napisał(a):

Proporcje to możesz zachować Ty. Chłopaków z Komisji Ligi mało to obchodzi, bo kary lecą według własnego "widzimisie".
vaazon napisał(a):

|
Narzekacie na Teodorczyka, że powinien dostać karę za aktorstwo, a Burliga to co? W meczu z Polonią dwukrotnie upadł w polu karnym przeciwnika jak rażony piorunem...
|
Ja podałem tylko przykład. Jeżeli widać ewidentną próbe symulki to kara powinna być w każdym przypadku.