Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19707
Stary 07.09.2012, 14:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
2) dobra to może dajmy każdemu młodemu z obcego kraju prawo do pokopania sobie przeciwnika , a niech się wyżyje - ma dobre usprawiedliwienie , od co! ignorantia iuris nocet
Słabiutki jesteś.

Napisałem, że powinien pozostać bezkarny? Pokaż gdzie, cwaniaczku...

Napisałem, że pięć meczy dyskwalifikacji to IMHO zbyt duża kara. Że może zniszczyć chłopaka w tym konkretnie momencie. Tylko tyle.

Napisałem, że powinien być ukarany trzema meczami. To bardzo dotkliwa kara - trzy mecze mniej żeby pokazać, że zasługuje na grę w Europie.

A Ty, w świętym oburzeniu próbujesz robić ze mnie idiotę, marnie ironizując. Jak myślisz, jak Ci poszło?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując