Karherop napisał(a):

|
2) dobra to może dajmy każdemu młodemu z obcego kraju prawo do pokopania sobie przeciwnika , a niech się wyżyje - ma dobre usprawiedliwienie , od co! ignorantia iuris nocet
|
Słabiutki jesteś.
Napisałem, że powinien pozostać bezkarny? Pokaż gdzie, cwaniaczku...
Napisałem, że pięć meczy dyskwalifikacji to IMHO zbyt duża kara. Że może zniszczyć chłopaka w tym konkretnie momencie. Tylko tyle.
Napisałem, że powinien być ukarany trzema meczami. To bardzo dotkliwa kara - trzy mecze mniej żeby pokazać, że zasługuje na grę w Europie.
A Ty, w świętym oburzeniu próbujesz robić ze mnie idiotę, marnie ironizując. Jak myślisz, jak Ci poszło?