|
pytanie: jak lepiej?
wariant A (brzuch za każdym razem)
1 dzień - plecy
2 dzień - wolne
3 dzień - klatka
4 dzień - wolne
5 dzień - bic + tric
6 dzień - wolne
7 dzień - nogi + barki
i tak dalej...
czy Wariant B (także brzuch za każdym razem)
pon - plecy
wt - klatka
sr - wolne
czw - tric + bic
pt - nogi + barki
sob i nd - wolne
Czy też po prostu nie ma większej różnicy? A może zmienić kolejność?
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|