Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 07.09.2012, 14:19
pytanie: jak lepiej?

wariant A (brzuch za każdym razem)

1 dzień - plecy
2 dzień - wolne
3 dzień - klatka
4 dzień - wolne
5 dzień - bic + tric
6 dzień - wolne
7 dzień - nogi + barki

i tak dalej...

czy Wariant B (także brzuch za każdym razem)

pon - plecy
wt - klatka
sr - wolne
czw - tric + bic
pt - nogi + barki
sob i nd - wolne

Czy też po prostu nie ma większej różnicy? A może zmienić kolejność?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując