Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7680
Stary 07.09.2012, 14:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
bo kosz, reczna i siatkówka to sporty dla januszy
Od koszykówki to się odstosunkuj, przynajmniej awansowali do ME zaliczając serie zwycięstw na wyjeździe. Przynajmniej , powtórzenie specjalne, jakoś się sprężyli a nie olali sprawę do końca. A tak swoją drogą,Janusze to nie lubią żadnego sportu, mam takie wrażenie. Oni nic nie lubią. Pojawiają się na meczach jakiegokolwiek sportu sporadycznie, bo coś się dzieje, wypada być. Zapewne nie rozumiejąc co to jest rzut za trzy , albo spalony. Nawet dowiedzieć się tego nie chcą. Do Empiku poczytać o tym nie pójdą, bo zazwyczaj Janusze nie czytają. Tak samo jak nie chodzą do teatru czy kina.

Oni mają swoje mecze i dyscyplinę, gdy walący ich w dupsko grają z miernotami pióra, wykonującymi niegdysiejszy zawód dziennikarza. Taa to wtedy jest radość i trybuny pełne. Przerażające jest to iż ci ludzie stanowią większość tego kraju i to oni dokonują wyborów, wszelakich. W swojej masie, głupawej, są obiektem uwielbienia tzw polityków, którzy też z tej masy pochodzą. Oni grają w tej samej drużynie, ale są dla siebie wilkiem. Ale nie dlatego, że Janusz w....ia się, że Dymający go oszukuje nic nie robiąc za kasę Janusza. Nie, podejrzewam aby jakiś Janusz dostrzegał ta zależność. Nie, Janusz nie lubi Dymającego dlatego, że nie jest na jego miejscu, czyli Dymającego. On w....iony chodzi na to całe życie.

Sport jest dla ludzi potrzebujących wrażeń, jakiś emocji. Janusze tego nie potrzebują,tak więc wielkim nieporozumieniem jest pisanie iż jest jakiś sport dla Januszy. Dla Janusza to jest Biedrona.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując