1q2 napisał(a):

Za takie symulki powinno być 3 mecze i te bandy marnych aktorzyn(i to nie mówię o naszej lidze ale w ogóle)by się od razu oduczyły ale widać uefie jest na rękę robienie z piłki żenującego cyrku.
A co do naszego chłopaka w złocie - 3, 5..nie wiem - zachował się jak idiota ale przynajmniej widać że był w....iony a nasz kochany plajmejker to jak zwykle uśmiechnięty
|
Święte słowa, absolutnie święte. Ktoś powinien oglądać nagrania i wyłapywać wszystkich symulantów, konsekwentnie rozdając zawieszenia.
Kara dla Quioto surowa, ale było jasne, że czeka go dyskwalifikacja. Owszem, może powinien dostać 3 mecze, ale decyzję o 5 też można obronić.