tofik napisał(a):

2 liga Szwajcarska pewnie zbyt mocna nie jest ale np Widzew sprowadził Okachiego z 2 ligi Maltańskiej,także Ci Brazyliczycy (Bruno i Carvalho)prezentuja sie całkiem przyzwoicie a grali w drużynach regionalnych. Myśle że warto wiec szukac graczy młodych, głodnych sukcesów a nie ludzi co są po cięzkich kontujzjach i chca już tylko dorobic do emerytury