Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.09.2012, 13:32
westersyl napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu ciekawi mnie jak wypadnie nasz dziadek Iliev znajdujący się w kiepskiej formie na tle Ediego Andrandiny zarabiającego pewnie znacznie mniej, a grającego znacznie lepiej
No tak, tylko że wynagrodzenie zawodnika nie jest uzależnione od jego aktualnej formy a jeśli chodzi o status graczy to Iliev niewątpliwie jest piłkarzem lepszym. Jakby Iliev grał w w takim piaście gliwice to przecież zdajesz sobie sprawę jak by się wyróżniał. Andradina jest w pogoni najlepszy i na nim opiera się głównie gra ofensywna. Tak czy inaczej, pojedynek bardzo ciekawy rzeczywiście a Edi na pewno będzie aktywny względem naszej obrony.
Odpowiedz cytując