Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 07.09.2012, 13:13
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
chodzi mi raczej o to, ze po walce Wach już nigdy nie otrzyma szansy
No tak ale zważ na to że Wach nie jest jakimś wirtuozem ani też młodzieniaszkiem.Równie dobrze mógłby polec z kimś i w ogóle by z Kliczką nie walczył.
A tak będzie miał o czym opowiadać wnukom a i finansowo powinien się ustawić.
Przegrać pewnie przegra ale liczę że nie będzie to tak jak w przypadku Adamka, że przez 10 rund będzie robił za worek bokserski.
Powinien zaryzykować, najwyżej polegnie szybciej a gdyby udało mu się choć trochę postraszyć Kliczkę to będzie to lepiej odebrane w środowisku niż 10 rund obijania non stop
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując