Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3941
Stary 07.09.2012, 12:59
Wydaje się w związku z tym, że problemy finansowe mogą powodować opóźnienia w wypłatach pensji lub nawet brak wypłat. Dlatego też nie ma się co dziwić, że piłkarze przechodzą koło meczów.. Przecież nikt z nich nie jest wolontariuszem i trudno, żeby grać za darmo..
Nie piszcie mi tu o ideałach, bo każdy z zawodników (nawet Głowa czy Sobol) nie grałby tutaj za free, a co dopiero Genkow czy Melikson.
Basałaj przychodząc zastał finanse w złym stanie, ale to co się dzieje teraz świadczy o tym, że zostawił je w jeszcze gorszym stanie. Bednarzowi (jestem wobec niego sceptyczny) trzeba podziękować za rozwiązanie kontraktów lub nawet skrócenie (Biton, Lamey, Paljić), bo w jakiś sposób ograniczyło to wydatki.
Pozostaje pytanie czy Wisła jest w stanie wyjść z dołka finansowego, a jeżeli tak to w jakim czasie i jakimi metodami.. Z jednej strony muszą grać wartościowi zawodnicy (sporo kosztują), przyjmując wariant oszczędnościowy gramy młodzieżą, która nie koniecznie gwarantuje udział w pucharach, na których tak naprawdę się zarabia.
Odpowiedz cytując