Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19701
Stary 07.09.2012, 12:55
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na Teodorczyka, że powinien dostać karę za aktorstwo, a Burliga to co? W meczu z Polonią dwukrotnie upadł w polu karnym przeciwnika jak rażony piorunem...
Zgadzam sie. Bury próbował naciągać dwukrotnie na karnego i dwukrotnie powinien obejrzeć kartke.
Co więcej, uważam że taka symulka to sprawka trenera który jest nie mniej cwany niż nasi piłkarze. MP zdaje sobie sprawę z naszego aktualnego potencjału (tak mi się wydaje) i mimo że oszukuje niejednokrotnie fanów na konferencjach prasowych to wie, że rzut karny może uratować nasz wynik. Nie jest to nic odkrywczego, bo dla każdego zespołu karny może okazać się zbawieniem ale nasi w polu karnym zamiast szukać szansy na celny strzał w światło bramki to wolą paść niczym bezwładna marionetka.
Odpowiedz cytując