Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19699
Stary 07.09.2012, 11:41
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No dobra, ale takiej głupoty na boisku jak Quioto chyba nie zrobił.
Aż takiej nie .... ale parę razy się mu upiekło gdy czerwień mu się należała.
No i muszę przyznać że Nunez faulował dużo sprytniej ...
Tak w ogóle to Quioto do tej pory nie grał ostro i chamsko i jego faul to chyba wynik czystej głupoty ...
Mam nadzieję że ta kara go czegoś nauczy.
W przypadku Nuneza było inaczej on taki diabeł był z natury.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując