bonawentura napisał(a):

|
No dobra, ale takiej głupoty na boisku jak Quioto chyba nie zrobił.
|
Aż takiej nie .... ale parę razy się mu upiekło gdy czerwień mu się należała.
No i muszę przyznać że Nunez faulował dużo sprytniej ...
Tak w ogóle to Quioto do tej pory nie grał ostro i chamsko i jego faul to chyba wynik czystej głupoty ...
Mam nadzieję że ta kara go czegoś nauczy.
W przypadku Nuneza było inaczej on taki diabeł był z natury.