Karherop napisał(a):

|
hmm , zaraz po zajściu wszyscy rzucali kur... a teraz nagle stajecie w jego obronie ?
|
Z tym hańbieniem koszulki to Ci radzę zejść z wysokiego konia. Nie pamiętam, ale kiedy Pajlić wytarł sobie o nią buty to jak zareagowałeś? Wtedy dla wielu osób było to OK, bo w "emocjach po przegranym meczu".
Osobiście liczę, że po odwołaniu kara zostanie zmniejszona. Zachowanie głupie, ale są okoliczności łagodzące: młody, zestresowany chłopak w obcym otoczeniu, dla którego to pewnie jedyna szansa na jakąkolwiek karierę. Nie wytrzymał presji.
Jak czytam mające tu teraz miejsce moralne wzmożenie, to robi mi się niedobrze. Zachował się jak idiota, ale takie akcje zdarzają się podczas każdego sezonu. W poprzednim jakiś piłkarz ŁKS-u kopnął Kirma po gwizdku. Też dostał piątkę?
Zachowajmy proporcje.