Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19697
Stary 07.09.2012, 10:58
Kara zasłużona i nie ma co się dłużej rozwodzić nad tym tematem. Mogli mu dać 3 mecze zawieszenia, mogli też 5.
Co do symulantów, to do tej pory nie rozumiem czemu Komisja Ligi nie zajmuje się takimi sytuacjami... Faul wyłapać po meczach potrafią (Chavez z GKS), a symulacje olewają. Przecież taki Teodorczyk za swoje aktorstwo w spotkaniu z Amicą powinien też otrzymać przynajmniej mecz kary.
Odpowiedz cytując