|
Kara zasłużona i nie ma co się dłużej rozwodzić nad tym tematem. Mogli mu dać 3 mecze zawieszenia, mogli też 5.
Co do symulantów, to do tej pory nie rozumiem czemu Komisja Ligi nie zajmuje się takimi sytuacjami... Faul wyłapać po meczach potrafią (Chavez z GKS), a symulacje olewają. Przecież taki Teodorczyk za swoje aktorstwo w spotkaniu z Amicą powinien też otrzymać przynajmniej mecz kary.
|