|
puste C na jakims meczu z duzym plotnem : My albo Bednarz ....... albo jakies inne podobne akcje ... ale w sumie chlopcy i tak wiekszosc zaspiewa NIC sie nie stalo i bedzie pisalo o WIERNOSCI choc nie wszyscy chyba to rozumieja ...tak czy siak dzisiejsze pokolenie Wislakow ( niestety nie moje juz - a moze na szczescie ) nie raz pokazalo ze jest kurczowo uzaleznione od fochow pana BC ... nie tak jak inne ekipy w polsce ....
|