|
Dobra już mnie nie wciągaj z powrotem w tą bezsensowną wojenkę PO vs PIS. Dla mnie wszystkie te partie to banda złodziei ,którzy chcą tylko obsadzić koryto czy to w koalicji PIS-LPR-SO czy PO-PSL (lub kazdej innej) ,dlatego prawdopodobnie na nastepne wybory w ogóle nie pójdę ,bo nie chce być frajerem który wrzuca kartki na złodziei którzy sie martwią tylko o własne tyłki i tyłki swoich rodzin i znajomych.
|