Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19049
Stary 07.09.2012, 10:14
Dobra już mnie nie wciągaj z powrotem w tą bezsensowną wojenkę PO vs PIS. Dla mnie wszystkie te partie to banda złodziei ,którzy chcą tylko obsadzić koryto czy to w koalicji PIS-LPR-SO czy PO-PSL (lub kazdej innej) ,dlatego prawdopodobnie na nastepne wybory w ogóle nie pójdę ,bo nie chce być frajerem który wrzuca kartki na złodziei którzy sie martwią tylko o własne tyłki i tyłki swoich rodzin i znajomych.