|
Tak jest - kara jest super. Proponuję jeszcze napisać wspólnie pismo do Komisji (L)igi z prośbą o jej zwiększenie, albo chociaż jakiś list pochwalny za dobrą interpretację zachowania i zasłużoną karę. JAk wróci do gry i będzie przy piłce gwizdajmy na niego, bo nie godzien jest koszulki Wisły, może to tego chłopaka zmotywuje do lepszej gry.
P.S.
Ja naprawdę mam gdzieś pajaców (od pajacowania na boisku) i symulantów z Groclinu vel Polonia. Chamstwo należy tępić po obu stronach.A może dla odmiany założymy temat o ich niesportowym zachowaniu w meczu z Wisłą?
Ostatnio edytowane przez Barti : 07.09.2012 o godz. 09:40.
|