Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19692
Stary 07.09.2012, 09:04
No, ja bym mu 50 zł (pięćdziesiąt zł) od kary odjął za to, że układając buta na nodze przeciwnika zadbał, żeby nie korkami tylko podeszwą nadepnąć (widać było w powtórkach)
A klub drugą dychę (10.000) powinien mu dołożyć co najmniej - nie po to go Wisełka wypożycza, żeby zdyskwalifikowany na własną prośbę z trybun mecze oglądał.
Odpowiedz cytując