Dzięki za porady na pewno wykorzystam

jeśli chodzi o rozgrzewkę to jest jak najbardziej bez tego nie zabieram się za ćwiczenia
Mam pytanie, jak wzmocnić przedramię, czy takie ćwiczenia jak uginanie nadgarstków ze sztangą oraz zwijanie/rozwijanie łańcucha z obciążeniem wystarczą?
Pozdr.