|
kara jak najbardziej słuszna, całe zajście już nie było w ferworze wali o piłkę, tylko praktycznie na spokojnie, po zatrzymanej akcji już, perfidnie bym rzekł
wg mnie powinien dostać jeszcze potężną karę od klubu, skoro teraz nie będzie mógł grać przez 5 spotkań, co daje prawie 1/3 rundy + 6ty mecz z którego go wywalono
i nie mogę słuchać tekstów, że sam przejechał pół świata grać w piłkę i że ma ciężko i nerwy mu puściły - to już w piłkę grają same półgłówki, które jak kogoś nie kopną, to nie wytrzymają ciśnienia?
|