Jak dla mnie problemem są nie przemyslane wydatki klubów eklasy na pensje kopaczy, które są kompletnie niedopasowane do umiejętności prezentowanych na boisku, a co za tym idzie prowadzą do żenujących wyników i dennej gry... Przepłacani piłkarze (a do tego często zagraniczny szrot) nie przyciagną kibiców na stadiony... Dodatkowo brakuje młodych wychowanków dających nadzieje na lepszą przyszłość... ale u nas nie ma podstaw do wychowania bo brakuje elementarnych warunków dla rozwoju młodych... Działacze wolą przepłacać i kupować marnych kopaczy aniżeli zainwestować we własną młodzież... Teraz coś się ruszyło ale to wynik kryzysu... i tak naprawde nie wiadomo co pokaża młodzi w Eklasie... choć trzeba mieć na względzie, że mają bardzo łatwo gdyż poziom runą... co najlepiej widać po pucharowych zmaganiach... wszystkie drużyny odpadły, a Ruch czy Śląsk dostały oklep od wszystkiego co się rusza... Wg mnie robimy podkop pod dnem i dlatego może być już tylko lepiej...

KRYZYS może oczyści umysły... i kasa będzie lepiej wydatkowana, a nie marnotrawiona na nieprzemyslane transfery...