Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 06.09.2012, 22:18
Wiele osób tutaj pisało, że Maaskanta zgubiło zdobycie mistrzostwa Polski, przez co napalili się z nowy na lige mistrzów. Ja twierdziłem w ciemno, że to nie prawda, bo za brak mistrzostwa prawdopodobnie i tak by wyleciał. Dowód na poparcie tej tezy znajduje się na 2 stronie sprawozdania za 2010 rok w informacji dodatkowej po lewej stronie.
Po prawej stronie są założenia dotyczące przychodów w 2011 roku. Basałaj założył, że wyniosą 64,6 nie licząc dywidend, dotacji, odsetek i paru innych mniejszych kwot. Według tego raportu, który wyszedł niedawno wyniosły one 55,4 także przeszacował przynajmniej o 10 baniek licząc na zysk rzędu 12 mln zł netto. W praktyce wygląda na to, że chyba dobiliśmy do 100 mln złotych długu, skoro dzieje się to co się dzieje.
Odpowiedz cytując