|
Problem tkwi w tym, że cała nasz gra opiera sie na Meliksonie. Bez niego Nasza drużyna wygląda jak dzieci na wfie w podstawówce. Środek pola i obrona do zamiany, a co do wcześniejszych wypowiedzi to przy obecnej dyspozycji Wisły, Pogoń nawet nie musi grać z kontry, oni beda atakować bo po 3 meczach tej Wisły już chyba nikt sie nie boi
|