Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3937
Stary 06.09.2012, 20:40
Skoro Bednarz i jego klakierzy, których nie brakowało nigdy na forum, kłamał o swoich finansowych dokonaniach podczas pierwszego pobytu w Wiśle - co pokazują bezwzględne liczby pokazujące straty - dlaczego nagle niektórzy bezgranicznie mu ufają w rzekomy opis sytuacji, którą zastał w 2012 r?

Kluczowym elementem dla dzisiejszych problemów było przegranie ligi, do czego walnie się przyczynił swoim bezmyślnym postępowaniem i rozwaleniem drużny, a nie posunięcia Holendrów, które dały nam gigantyczny przychód z europejskich pucharów i poprawę rankingu klubu w UEFA.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując