|
Skoro Bednarz i jego klakierzy, których nie brakowało nigdy na forum, kłamał o swoich finansowych dokonaniach podczas pierwszego pobytu w Wiśle - co pokazują bezwzględne liczby pokazujące straty - dlaczego nagle niektórzy bezgranicznie mu ufają w rzekomy opis sytuacji, którą zastał w 2012 r?
Kluczowym elementem dla dzisiejszych problemów było przegranie ligi, do czego walnie się przyczynił swoim bezmyślnym postępowaniem i rozwaleniem drużny, a nie posunięcia Holendrów, które dały nam gigantyczny przychód z europejskich pucharów i poprawę rankingu klubu w UEFA.
|