Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19685
Stary 06.09.2012, 19:34
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Wisła sie od tej decyzji odwoła, bo mimo iż zachowanie było chamskie, to jednak kara jest zdecydowanie zbyt wysoka, zrozumiał bym 3 mecze ale 5?
Mam nadzieję, że nie tylko Wisła się nie odwoła, ale dołoży mu karę finansową konkretną.
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie Cionka było bandyckie, chciał wyrządzić krzywdę przeciwnikowi. Quioto nadepnął nie z całej siły i dlatego, że puściły mu nerwy. 3 mecze przerwy, ale nie 5.
Jak mu nerwy tak puszczają to niech na terapię idzie, a nie takie chamstwo uskutecznia. Nadepnął z premedytacją, całym ciężarem ciała, pierw nogę dokładnie ustawiając - okoliczności łagodzących brak.
Odpowiedz cytując