piotrek06 napisał(a):

|
Mam nadzieje, że Wisła sie od tej decyzji odwoła, bo mimo iż zachowanie było chamskie, to jednak kara jest zdecydowanie zbyt wysoka, zrozumiał bym 3 mecze ale 5?
|
Mam nadzieję, że nie tylko Wisła się nie odwoła, ale dołoży mu karę finansową konkretną.
xanti1906 napisał(a):

|
Zachowanie Cionka było bandyckie, chciał wyrządzić krzywdę przeciwnikowi. Quioto nadepnął nie z całej siły i dlatego, że puściły mu nerwy. 3 mecze przerwy, ale nie 5.
|
Jak mu nerwy tak puszczają to niech na terapię idzie, a nie takie chamstwo uskutecznia. Nadepnął z premedytacją, całym ciężarem ciała, pierw nogę dokładnie ustawiając - okoliczności łagodzących brak.