kot napisał(a):

Jak czytam te podsumowania finansowe to zastanawiam się, skąd się wzięły te pochwały dla Bednarza za trzymanie finansów klubowych w ryzach oszczędnościowych, w latach jego poprzedniej pracy w Wiśle od 06.2007 do 09.2009
|
Po przyjściu dość sprawnie pogonił zagranicznych grajków, którzy zostali po Petrescu (pytanie za ile) pewnie BC liczył teraz na powtórkę z rozrywki.