Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19043
Stary 06.09.2012, 19:10
Szpen napisał(a):Wyświetl post
można wiele powiedzieć o Vincencie, ale pięknie punktuje ostatnie propozycje PiSu.
Szkoda, że nie punktuje tak samo propozycji Prezia o polskiej tarczyantyrakietowej. No, tak to przecież ziombel.

Kaczyński gada o Smoleńsku - źle.
Kaczyński gada o finansach - źle.
Kaczyński nie gada - źle.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011