Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19681
Stary 06.09.2012, 18:58
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Grał już, nic a nic nie wniósł do gry. .
Nie jestem jakimś specjalnym fanem talentu Quioto, ale z tym stwierdzeniem się nie zgodzę. W meczu z Lubońskim, moim zdaniem, uratował awans. Z Limanovią uratował nam honor zdobywając jedyną bramkę. Nie doceniasz chłopaka. Mogą z niego być ludzie. Co do zachowania w meczu z Polonią, chłopak pokazał że ma jakieś emocje, że mu zależy. Kara którą dostał powinna nauczyć go trzymania nerwów na wodzy.. Wolę takiego gościa z charakterem niż Gargułę, który oficjalnie klepie się po plecach z Koroną, po przegranym meczu. A co do Gracza, i Musiała to mają znacznie więcej na swoim koncie (to tak nawiasem), ale serce na boisku oddali Wiśle.
Odpowiedz cytując