Ja mam rozpisany trening na trzy dni treningowe (co 2,3 dni). Może jakieś uwagi ?!
1 dzień
1 Klatka 10 - 12 powtórzeń
- wyciskanie sztangi na płaskiej
- wyciskanie sztangi na skośnej w górę
- butterfly lub rozpiętki na płaskiej
- linki na bramie (w sumie 20 powtorzen - 10 od dołu i 10 klasycznie) 
2 Biceps
- uginanie ramion ze sztangą stojąc 21 powtórzeń 3x7 (7x od prawie wyprostowanych do pasa, 7x od połowy ruchu do samej góry i 7x pełny zakres ruchu)
- drugie ćwiczenie biorę sobie po jednym ciężarku 10kg, 8kg, 6kg. 10kg x 10 powtórzeń ze skrętem ręki, 8kg x 10 powtórzeń oparta reka o np o modlitewnik, 6kg x 10 w pozycji młotkowej
2 dzień
1 Plecy 10 -12 powtórzeń
- podciąganie na maszynie szerokim uchwytem lub ściąganie drążka wyciągu górnego
- podciąganie sztangielki w opadzie
- przyciąganie linki wyciągu dolnego w wąskim uchwycie
- wiosłowanie na maszynie
2 Triceps
Ostatnio robię łączone 5 ćwiczeń od razu jedno po drugim (po około 10 powtórzeń)
- wyciskanie francuskie sztangi łamanej, ta sama sztanga wyciskanie w wąskim uchwycie, pompki na poręczach, linki na wyciagu (prostowanie) i na końcu w opadzie prostowanie małymi ciężarkami nachwytem
3 dzień
1 Barki 10 - 12 powtórzeń
- wyciskanie sztangi z za pleców lub na maszynie
- unoszenie sztangielek przodem w górę (ze skrętem nadgarstka)
- unoszenie sztangielek w opadzie bokiem
- połączone ćwiczenie stojąc podnoszenie prostej sztangi wzdłuż tułowia i od razu wyciskanie z przed głowy (jeden ruch)
- kaptury ciężarkami
2 Nogi
- kompleksowo na maszynach na wszystkie mięśnie
Oczywiście co jakiś czas zmieniam ćwiczenia i kolejność
Czekam na uwagi
Pzdr.