Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cahill
Member
Od: 07.2008
Offline
#
26159
06.09.2012, 18:43
ja też podepnę się pod temat prawka
teoretycznie max. 30 dni, ale ile teraz czeka się na egzamin? wysyp chętnych, że trzeba czekać ten cały miesiąc, czy trochę lżej?
cahill
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cahill
Znajdź inne posty napisane przez cahill