westersyl napisał(a):

|
Zachowanie skandaliczne i jeszcze to zdziwienie po całym zajściu... w koszulce Wisły takich rzeczy się nie robi, to nie jest klub pokroju .
|
Hehe widziałem i słyszałem o gorszych rzeczach. A o Adamie M. to nawet piosenki powstają. Tak wiem, Quioto Musiałowi to nawet do pięt nie dorasta w dokonaniach ( w tym w zachowaniu na boisku)
P.S.
A "Messu" Gracz to nawet sędziego kopnął jak mu się decyzja nie spodobała i zrobił zamieszki na całe Podgórze w czasie okupacji. Futbol jest niekoniecznie grą dla grzecznych chłopców