Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19678
Stary 06.09.2012, 18:04
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie skandaliczne i jeszcze to zdziwienie po całym zajściu... w koszulce Wisły takich rzeczy się nie robi, to nie jest klub pokroju .
Hehe widziałem i słyszałem o gorszych rzeczach. A o Adamie M. to nawet piosenki powstają. Tak wiem, Quioto Musiałowi to nawet do pięt nie dorasta w dokonaniach ( w tym w zachowaniu na boisku)

P.S.
A "Messu" Gracz to nawet sędziego kopnął jak mu się decyzja nie spodobała i zrobił zamieszki na całe Podgórze w czasie okupacji. Futbol jest niekoniecznie grą dla grzecznych chłopców
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez Barti : 06.09.2012 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując