|
Zachowanie Quioto było poniżej krytyki, chociaż pamiętam, że za podobny zarzut (deptanie po nogach rywala), chociaż akurat wyssany z palca jego rodak Chavez, w pierwszym sezonie, dostał 2 mecze kary.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|