Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
Od: 04.2011
Offline
#
19672
06.09.2012, 16:47
Ventigo
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_5_meczow/
Quioto zdyskwalifikowany na 5 meczów czyli połowa rundy z głowy. Powinien dostać od klubu wysoką karę finansową bo jego pensje przez ten okres trzeba płacić a i wypożyczenie za darmo nie było.
Mam nadzieje, że Wisła sie od tej decyzji odwoła, bo mimo iż zachowanie było chamskie, to jednak kara jest zdecydowanie zbyt wysoka, zrozumiał bym 3 mecze ale 5?
piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez piotrek06