Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7675
Stary 06.09.2012, 15:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy oglądaliście program LabolatoriumPro na C+. Analizowali tam występ PZPN-u na Euro. Powiem Wam,że w zwolnionym tempie widać co to za makabra była. Gra obronna, coś takiego nie występowało, podpbnie jak rozegranie. Do tego gigantyczne odstepy między formacjami. Program polecam jak mało który, bo pokazane jest tam jasno na białym jak najważniejszą imprezę w tym stuleciu s.......ono dając ją Smudzie. Ta drużyna nie prezentowała kompletnie nic. Zero. Smuda dla mnie był gorzej niż marnym trenerm ale to co widziałem powoduje, że myślenie o nim w kategoriach marny tylko mu schlebia.
Analizowali w tym programie że dach zakryty i dach odkryty jest bez różnicy temperatur itd
Odpowiedz cytując