Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 06.09.2012, 14:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wolfy troche przesadzasz. Radek piłkarzem był pare lat temu, teraz jest nie oszukujmy się ,cieniem Sobola z przed paru lat. Z racji wieku po 45 minutach oddycha rękawami, jedyne czym sie różni od Wilka to tym ze potrafi podać prosto do przodu i tyle.
I tyle?
No właśnie to jest kluczowa sprawa, że potrafi zagrać do przodu - jako jeden z nielicznych w składzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując