szprotson napisał(a):

|
wolfy troche przesadzasz. Radek piłkarzem był pare lat temu, teraz jest nie oszukujmy się ,cieniem Sobola z przed paru lat. Z racji wieku po 45 minutach oddycha rękawami, jedyne czym sie różni od Wilka to tym ze potrafi podać prosto do przodu i tyle.
|
I tyle?
No właśnie to jest kluczowa sprawa, że potrafi zagrać do przodu - jako jeden z nielicznych w składzie.