FraMat napisał(a):

Zadziwił mnie w ubiegłym sezone, bo dostał tylko 1 żółtą (gorsza kondycja?)
|
Myślę, że kontuzja i jedynie 11 meczów w sezonie.
Nie chodził mi o liczbę fauli czy kartki które są rzeczą jak najbardziej normalną na tej pozycji. Sobol ma takie coś że potrafi zrobić przechwyt na 20 - 30 mecze od bramki przeciwnika bez faulu.
Cytat:
|
Pamiętam tez z jego gry w preprezentacji te wszystki podwójne żółte kartki, którymi osłabiał drużynę
|
Pamiętam jedynie że zawali sprawę z Niemcami.
Natomiast jeśli chodzi całokształt gry w reperze Sobol może czuć się w pełni usatysfakcjonowany tym co osiągnął. Ostatni mecz w kadrze z Belgią decydujący o kwalifikacji do EURO może pokazywać swoim wnukom.