westersyl napisał(a):

|
Kolejna sprawa to odbiory... Radek stara się odebrać piłkę tak żeby nie faulować.
|
I w tym momencie przestałem czytać...
Może sie i stara, ale nic z tego nie wychodzi
sezon 2010/11 - 9 żółtych kartek 1 czerwona w konsekwencji drugiej żółtej
Pamiętam tez z jego gry w preprezentacji te wszystki podwójne żółte kartki, którymi osłabiał drużynę
Zadziwił mnie w ubiegłym sezone, bo dostał tylko 1 żółtą (gorsza kondycja?)