Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 06.09.2012, 14:06
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Kolejna sprawa to odbiory... Radek stara się odebrać piłkę tak żeby nie faulować.
I w tym momencie przestałem czytać...
Może sie i stara, ale nic z tego nie wychodzi
sezon 2010/11 - 9 żółtych kartek 1 czerwona w konsekwencji drugiej żółtej
Pamiętam tez z jego gry w preprezentacji te wszystki podwójne żółte kartki, którymi osłabiał drużynę
Zadziwił mnie w ubiegłym sezone, bo dostał tylko 1 żółtą (gorsza kondycja?)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując