palikot napisał(a):

Dokładnie, powinniście razem z Jegiellonią i Widzewem, oddawać karnety masowo, co mecz ustawiać się pod żyletą. Tam nikt wam nie zabroni dopingować odpalać rac, prezentować oprawy. Wygonili was z Żylety, to dopingujcie pod nią
|
Myślę, że mógłbyś się zdziwić.