Marszałek napisał(a):

|
Nie wiem czy oglądaliście program LabolatoriumPro na C+. Analizowali tam występ PZPN-u na Euro. Powiem Wam,że w zwolnionym tempie widać co to za makabra była. Gra obronna, coś takiego nie występowało, podpbnie jak rozegranie. Do tego gigantyczne odstepy między formacjami. Program polecam jak mało który, bo pokazane jest tam jasno na białym jak najważniejszą imprezę w tym stuleciu s.......ono dając ją Smudzie. Ta drużyna nie prezentowała kompletnie nic. Zero.
|
tam fajnie jest pokazany Lewandowski z pressingiem a'la Maciej Iwański przy stracie bramki i karnym z Grekami