Mario Nh napisał(a):

|
To na waszym miejscu nie zastanawiałbym się ani przez moment. Stać was na to by żyleta świeciła pustkami do końca rundy.
|
Dokładnie, powinniście razem z Jegiellonią i Widzewem, oddawać karnety masowo, co mecz ustawiać się pod żyletą. Tam nikt wam nie zabroni dopingować odpalać rac, prezentować oprawy. Wygonili was z Żylety, to dopingujcie pod nią
