Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4859
Stary 06.09.2012, 13:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
To na waszym miejscu nie zastanawiałbym się ani przez moment. Stać was na to by żyleta świeciła pustkami do końca rundy.
Dokładnie, powinniście razem z Jegiellonią i Widzewem, oddawać karnety masowo, co mecz ustawiać się pod żyletą. Tam nikt wam nie zabroni dopingować odpalać rac, prezentować oprawy. Wygonili was z Żylety, to dopingujcie pod nią
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując