Kocur napisał(a):

?!?! Galeria Bronowice buduje się koło Ronda Ofiar Katynia ...
Do Zakopianki daleko
|
Koło Makro na Bronowicach to wiem, że ma być Galeria, ale zastanawia mnie co się tworzy koło drugiego Krakowskiego Makro. Coś tam wiercą w ziemi tak jakby pod magazyn, ale nic nigdzie nie jest napisane na ten temat.