|
Nie rób badań, poszukaj szkoły jazdy która w cenie ma już wliczone badania. Ja robiłem w drugiej cześci Krakowa, więc nazwa nic Ci nie pomoze, a badania wygladały tak ze lekarz sie zapytał czy mam problemy ze wzrokiem i czy nosze okulary. I tyle. Badania 14 osób w grupie trwały może godzine, w czasie 1 wykładu teorii.
|