|
W końcu ludzie mają jakąkolwiek okazję, by pokazać, że to, co dzieje się w reprezentacji,nie podoba im się. Nie płacić! Niech śpią w tanich hostelach albo przyczepach kempingowych. Może panom piłkarzom da to do myślenia.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|