Przyznanie się do wywalenia w błoto 2 dych powinno skutkować banem dosłownie
PZPN pluje ludziom w twarz, nie dość że ustawa zobowiązuje do pokazywania meczy drużyny narodowej (jakakolwiek by ona nie była) to jeszcze wsadzają pompę do kieszeni.
Chyba kogoś zdrowo popier..... :/